Przyjazd
Wyjazd

Niezależnie od pogody Hotel Warszawa SPA & Resort w Augustowie to doskonałe miejsce na wypoczynek nad jeziorem Necko w otoczeniu sosnowego lasu Puszczy Augustowskiej. Spływ kajakowy rzeką Rospudą, wycieczka rowerowa szlakami Green Velo czy relaks w SPA to tylko nieliczne atrakcje, które nie pozwolą na chwile nudy.

  • Aktywnie w Augustowie
    Augustów zachwyca o każdej porze roku, ale to latem jest szczególnie popularnym kierunkiem wakacyjnych wyjazdów. Każdy tu znajdzie coś dla siebie, zarówno ci, którzy uwielbiają wszelakie sporty wodne oraz ci, którzy wolą godzinami wylegiwać się na plaży... Czytaj więcej
  • Spływ Kajakowy Czarną Hańczą
    to idealna propozycja na aktywny relaks w otoczeniu natury. Rzeka ta jest największą na Suwalszczyźnie, a tereny przez które przepływa cechują się unikatowymi walorami krajobrazowymi. Niewątpliwą atrakcją podczas spływu jest... Czytaj więcej

 

Z przyjemnością informujemy, że nasz obiekt posiada rekomendację MPR - Miejsca Przyjaznego Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

 

  • Wyciąg nart wodnych na jeziorze Necko
  • Regaty po jeziorach augustowskich
  • Snow Arena w Druskiennikach
Lokalizacja

nad jeziorem

Hotel Warszawa
ul. Zdrojowa 1, 16-300 Augustów

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
nawet do 50%

Kliknij w link zawarty w wiadomości otrzymanej od nas, aby potwierdzić chęć zapisu na listę mailingową.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij