Przyjazd
Wyjazd

Integracja

Hotel Warszawa SPA & Resort w Augustowie to doskonałe miejsce na zorganizowanie imprezy integracyjnej: regaty żeglarskie na jeziorze Necko, rejsy gondolami do Doliny Rospudy, spływy kajakowe Czarną Hańczą, rejsy statkiem pasażerskim po jeziorach - rekreacyjne lub połączone z uroczystą kolacją i zabawą na pokładzie to tylko niektóre propozycje.

Położona tuż przy hotelu przystań wodna  z wypożyczalnią sprzętu wodnego i wiata grillowa z miejscem na ognisko  stwarzają wiele możliwości do przygotowania  imprez  plenerowych.

Restauracja Pinarbo z przeszklonymi atriami zapewnia doskonałe warunki do organizacji bankietów i uroczystych kolacji. Współpracujące z nami agencje teambuildingowe sprostają największym wyzwaniom i przygotują scenariusz imprezy specjalnie dla Twojej firmy.

Bliskość granicy stwarza również dogodne  warunki  do organizacji jednodniowych wycieczek na Litwę lub Białoruś, które z pewnością dostarczą  niezapomnianych  wrażeń.

Lokalizacja

nad jeziorem

Hotel Warszawa
ul. Zdrojowa 1, 16-300 Augustów

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
nawet do 50%

Kliknij w link zawarty w wiadomości otrzymanej od nas, aby potwierdzić chęć zapisu na listę mailingową.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij