Przyjazd
Wyjazd

Integracja

Malownicze położenie nad jeziorem w otoczeniu Puszczy Augustowskiej oraz doskonała kuchnia i profesjonalna obsługa sprawi, że pobyt w Augustowie będzie udany.

Regaty żeglarskie na jeziorze Necko, spływ kajakowy Czarną Hańczą czy rejs statkiem połączony z uroczystą kolacją to tylko niektóre propozycje atrakcji dzięki którym wyjazd integracyjny na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Restauracja Pinarbo z przeszklonymi atriami zapewnia doskonałe warunki do organizacji bankietów i uroczystych kolacji, natomiast zadaszony taras PRZYSTAŃ Zdrojowa 1 z panoramą na jezioro doskonale sprawdza się podczas kolacji tematycznych jak „Smaki jezior i lasu” czy „Wiatr i woda”. Nad brzegiem jeziora znajduje się również wiata grillowa, którą polecamy na kolacje biesiadne i grillowe połączone z ogniskiem.

Współpracujące z nami agencje teambuildingowe sprostają największym wyzwaniom i przygotują scenariusz imprezy specjalnie dla Twojej firmy. Bliskość granicy stwarza natomiast dogodne  warunki  do organizacji jednodniowych wycieczek na Litwę lub Białoruś, które również  dostarczą wielu niezapomnianych  wrażeń.

Lokalizacja

nad jeziorem

Hotel Warszawa
ul. Zdrojowa 1, 16-300 Augustów

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
nawet do 50%

Kliknij w link zawarty w wiadomości otrzymanej od nas, aby potwierdzić chęć zapisu na listę mailingową.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij