Przyjazd
Wyjazd

Strefa basenowa

  1. Strona główna
  2. SPA
  3. Strefa basenowa

Nowoczesna strefa basenowa z basenem rekreacyjnym, brodzikiem dla dzieci oraz sauną suchą pozwoli Ci na pełny relaks w hotelu nad jeziorem.

Kameralny basen rekreacyjny wyposażony jest w przeciwprądy umożliwiające pływanie w miejscu, dzięki czemu możesz popracować nad kondycją, jak na basenie sportowym. Technologia ta pozwala również na luksusową kąpiel z bąbelkami o właściwościach terapeutycznych. Dodatkowo bicz wodny i masujące leżanki rozluźnią Twoje mięśnie oraz poprawią ukrwienie skóry poprzez unikalny masaż wodny.

Wiemy jak ważny jest odpoczynek w SPA, dlatego dopełnieniem komfortowego odprężenia w strefie wellness jest tepidarium czyli wyprofilowane, podgrzewane leżanki oraz sauna sucha. Leżanki o temperaturze zbliżonej do temperatury ciała człowieka zapewnią chwile wyciszenia, a seans w saunie suchej złagodzi napięcie oraz pomoże w usuwaniu toksyn z organizmu.

Lokalizacja

nad jeziorem

Hotel Warszawa
ul. Zdrojowa 1, 16-300 Augustów

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
nawet do 50%

Kliknij w link zawarty w wiadomości otrzymanej od nas, aby potwierdzić chęć zapisu na listę mailingową.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij