Przyjazd
Wyjazd
28 maja 2021

Modernizacja SPA i przede wszystkim budowa basenu od dawna było naszym celem po wielu latach starań udało nam się zrealizować tą inwestycję.

nowoczesna strefa basenowa z basenem rekreacyjnym, brodzikiem dla dzieci oraz sauną suchą pozwoli Ci na pełny relaks w hotelu nad jeziorem.

Kameralny basen rekreacyjny wyposażony jest w przeciwprądy umożliwiające pływanie w miejscu, dzięki czemu możesz popracować nad kondycją, jak na basenie sportowym. Technologia ta pozwala również na luksusową kąpiel z bąbelkami o właściwościach terapeutycznych. Dodatkowo bicz wodny i masujące leżanki rozluźnią Twoje mięśnie oraz poprawią ukrwienie skóry poprzez unikalny masaż wodny.

Wiemy jak ważny jest odpoczynek w SPA, dlatego dopełnieniem komfortowego odprężenia w strefie wellness jest tepidarium czyli wyprofilowane, podgrzewane leżanki oraz sauna sucha. Leżanki o temperaturze zbliżonej do temperatury ciała człowieka zapewnią chwile wyciszenia, a seans w saunie suchej złagodzi napięcie oraz pomoże w usuwaniu toksyn z organizmu.

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
nawet do 50%

Kliknij w link zawarty w wiadomości otrzymanej od nas, aby potwierdzić chęć zapisu na listę mailingową.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij