Przyjazd
Wyjazd

Masaże świata

Pobudzają zmysły, przynoszą dobre samopoczucie i uwalniają pozytywną energię. Pomagają w walce ze stresem, przemęczeniem i napięciami mięśni. Wszystkie masaże wykonywane są na naturalnych produktach - olejach!

Masaż gorącymi kamieniami

Wyjątkowo skuteczny i przyjemny zabieg na ciało. Łączy termodynamiczne korzyści podgrzanych kamieni bazaltowych z terapeutycznymi właściwościami olejków esencjonalnych.

Cena: 180 zł  Czas: 55 min

Masaż stóp

Usprawnienie funkcjonowania całego organizmu poprzez pobudzanie punktów refleksologicznych.

Cena: 100 zł  Czas: 25 min

Masaż leczniczy - częściowy

Podczas tego zabiegu fizjoterapeuta harmonijnie łączy różne techniki masażu dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Cena: 110 zł  Czas: 25 min

Masaż Lomi, Lomi *

To tradycyjny masaż hawajski. Charakterystyczne jest masowanie przedramionami i wykonywanie pełnych gracji ruchów  w rytm hawajskiej muzyki. Nazwę tej techniki masażu tłumaczy się dosłownie jako „aksamitny dotyk miękką łapą zadowolonego kota”. Ma delikatne, ale głębokie oddziaływanie na mięśnie, poprzez ciągły płynny ruch i nacisk. Pozwala to masowanemu na niebywałe odprężenie .Stymulacja marma przywraca harmonijny przepływ energii. Jest to terapia głęboko relaksująca, wspomaga leczenie bólów głowy, migreny, bezsenności, wycisza i równoważy energię.

*na zapytanie

Cena: 250 zł  Czas: 85 min

Masaż DReaM - trójwymiarowy masaż antycellulitowy

To masaż poprawiający krążenie krwi, limfy, doskonale odżywiający i regenerujący ciało. Reguluję perystaltykę jelit, ujędrnia i uelastycznia mięsnie, a tym samym remodeluje sylwetkę.

Cena: 210 zł  Czas: 55 min

Masaż Balijski

Masaż relaksacyjny łączący w sobie mądrość i doświadczenie kilku azjatyckich tradycji. Głębokie oddziaływanie dłońmi na skórę i mięśnie, stymulowanie punktów refleksyjnych na stopach i dłoniach usuwa napięcia, udrażnia kanały i przywraca harmonię.

Cena: 220 zł  Czas: 55 min

Masaż relaksujący

To delikatny masaż ciała stymulujący pozytywne emocje i odczucia. Uwalnia od nagromadzonego stresu, odbudowuje "nowy ogień" i dodaje energii.

Cena: 200 zł  Czas: 55 min

Masaż szwedzki (klasyczny)

Wpływa na poprawę stanu mięśni, obniża ich napięcie, uelastycznia stawy, poprawia krążenie i samopoczucie.

Cena: 200 zł  Czas: 55 min

Masaż modelujący sylwetkę

Masaż ciała przy pomocy silnie skoncentrowanego oleju  modelującego. Działa na lipolizę tkanki tłuszczowej, regeneruje tkankę łączną a w konsekwencji wyszczupla i redukuje cellulit. Po zabiegu skóra jest gładka, nawilżona, ujędrniona i odprężona.

Cena: 220 zł  Czas: 55 min

Masaż urządzeniem Lightly!

Masaż endodermiczny pozwalający odmłodzić skórę, spłycić zmarszczki, usunąć cellulit i zmniejszyć obrzęki. Doskonale tonizuje, drenuje i modeluje sylwetkę.

Przy zakupie 3 zabiegów 150zł za masaż.

Cena: 170 zł

Lokalizacja

nad jeziorem

Hotel Warszawa
ul. Zdrojowa 1, 16-300 Augustów

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
nawet do 50%

Kliknij w link zawarty w wiadomości otrzymanej od nas, aby potwierdzić chęć zapisu na listę mailingową.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij