Przyjazd
Wyjazd

Pielęgnacja dłoni i stóp

  1. Strona główna
  2. SPA
  3. Zabiegi
  4. Pielęgnacja dłoni i stóp
Malowanie paznokci

Cena: 30 zł

Manicure klasyczny

Jest  to zabieg o silnym działaniu nawilżającym i odżywczym na skórę dłoni, zapewniając miękkość i komfort. Zabieg obejmuje: opiłowanie i wypolerowanie paznokci, usunięcie lub odsunięcie skórek.

Cena: 50 zł

Manicure klasyczny + malowanie paznokci

Jest  to zabieg o silnym działaniu nawilżającym i odżywczym na skórę dłoni, zapewniając miękkość i komfort. Zabieg obejmuje: opiłowanie i wypolerowanie paznokci, usunięcie lub odsunięcie skórek, masaż dłoni i nałożenie lakieru lub odżywki.

Cena: 70 zł

Manicure japoński

To metoda która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im równocześnie połysk różowej perły. Ten unikatowy, nowoczesny manicure nadaje paznokciom naturalny blask, zasila je w składniki odżywcze: witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego.

Cena: 80 zł

Manicure hybrydowy

Klasyczna forma manicure poszerzona o  aplikację na płytkę paznokcia lakieru hybrydowego, utwardzanego pod lampą LED.

Cena: 90 zł

Parafina na dłonie

Parafina ma liczne właściwości zdrowotne - poprawia krążenie krwi, ogrzewa i rozluźnia mięśnie oraz koi bolące stawy. Poza tym wygładza naskórek i sprawia, że skóra pozostaje elastyczna.

Cena: 60 zł

Pedicure frezarkowy

Obejmuje usunięcie zrogowaciałego naskórka frezarką, opiłowanie i wypolerowanie paznokci, odsunięcie lub usunięcie skórek, peeling, nałożenie odżywczo- nawadniającego kremu.

Cena: 100 zł

Pedicure frezarkowy + malowanie paznokci

Obejmuje usunięcie zrogowaciałego naskórka frezarką, opiłowanie i wypolerowanie paznokci, odsunięcie lub usunięcie skórek, peeling, nałożenie odżywczo- nawadniającego kremu, masaż i pokrycie lakierem lub odżywką paznokci.

Cena: 140 zł

Pedicure frezarkowy + hybryda

Klasyczna forma pedicure poszerzona o  aplikację na płytkę paznokcia lakieru hybrydowego, utwardzanego pod lampą LED.

Cena: 160 zł

Pedicure kwasowy

Klasyczna forma pedicure poszerzona o aplikację maski kwasowej w celu  usuwaniem zrogowaciałego naskórka za pomocą kwasów. Rozpuszczają one naskórek i pozwalają go potem mechanicznie usunąć. Dzięki temu zabiegowi skóra stóp stanie się na dłużej nawilżona i aksamitna w dotyku.

Cena: 170 zł

Lokalizacja

nad jeziorem

Hotel Warszawa
ul. Zdrojowa 1, 16-300 Augustów

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
nawet do 50%

Kliknij w link zawarty w wiadomości otrzymanej od nas, aby potwierdzić chęć zapisu na listę mailingową.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij