Przyjazd
Wyjazd
Jambira Pinda Sveda*

Masaż gorącymi stemplami wypełnionymi cytryną i wiórkami kokosowymi, podgrzewanych w oleju kokosowym.
Masaż stemplami daje niezwykłe uczucie odprężenia i przyjemnego rozgrzania, skóra staje się gładka i nawilżona. Jest skutecznym zabiegiem pielęgnująco-regenerującym wspomagającym zwalczanie cellulitu.

Stemple do masażu przygotowuje się według tradycji starohinduskiej„ na świeżo” przed zabiegiem!

Cena: 300 zł  Czas: 85 min

Abhyanga*

Jest częścią tradycyjnego programu oczyszczającego i odmładzającego zwanego „Panchakarmą”. W trakcie tego masażu całe ciało jest intensywnie masowane dużą ilością oleju sezamowego, aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy mają za zadanie poruszyć zastałą energię i spowodować swobodny przepływ prany. Regularny masaż zapobiega przed negatywnym działaniem stresu, nerwowością, wyczerpaniem oraz przed zaburzeniami których przyczyną jest Vata w nierównowadze.

Cena: 300zł/55min. wykonywany przez dwóch terapeutów (*na zapytanie)

Cena: 200 zł  Czas: 75 min

Udvartana*

Specjalistyczny masaż pudrowy wykonywany unikalną mieszanką ziołową. Efektywnie wspomaga odchudzanie, redukuje cellulit, wygładza i nawilża skórę. Masaż ten szczególnie polecany jest przy cellulicie i skłonnościach do niego. Całe ciało posypywane jest ziołami  po wcześniejszym naoliwieniu ciała ciepłym olejem sezamowym a następnie głęboko masowane określonymi ruchami.

Cena 350zł/55min wykonywany przez dwóch terapeutów (*na zapytanie)

Cena: 250 zł  Czas: 75 min

Shiro Abhyanga*

masaż skóry głowy, ciepłym olejem działa cudownie na włosy jednocześnie relaksując umysł i system nerwowy. Masaż olejem nawilża cebulki włosowe, usuwa zmęczenie umysłowe, myślenie staje się jasne i poprawia się koncentracja. Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Regularny masaż głowy prowadzi do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej.

Cena: 120 zł  Czas: 25 min

Masaż Marma*

Stymulacja punktów marma przywraca harmonijny przepływ energii. Jest to terapia głęboko relaksująca, wspomaga leczenie bólów głowy, migreny, bezsenności, wycisza i równoważy energię. Masaż działa przeciwko napięciu, rozluźnia i uwalnia od stresu.

Cena: 180 zł  Czas: 55 min

Natra Vasti*

Kąpiel oka w maśle ghee. Jeden ze starożytnych zabiegów stosowany aby uwolnić napięcie nagromadzone w oku, odżywia układ nerwowy przez gałkę oczną , nadaje błysk w oku oraz wygładza zmarszczki.

Cena: 150 zł  Czas: 55 min

Kati Vasti*

Rozgrzewający zabieg olejowy na kręgosłup, ciepły olej wlewany jest na ograniczony wałkiem z ciasta obszar pleców. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i przynosi natychmiastową ulgę pacjentom cierpiącym z powodu bólu, sztywności i stanów zapalnych dolnej części kręgosłupa. Zabieg kończy się masażem pleców.

Cena: 150 zł  Czas: 55 min

Karna Poorna*

Zabieg olejowy na ucho. Zabieg ten stosuje się kiedy występuje nadmiar woskowiny  w uszach, swędzenie wewnątrz uszu, bóle głowy, ból karku i szczęki oraz przy chorobach powstałych w skutek nadmiaru doshy Vata. Poprawia słuch, nawilża ucho, redukuje swędzenie, dzwonienie i szum w uszach.

Cena: 80 zł  Czas: 25 min

*na zapytanie

Lokalizacja

nad jeziorem

Hotel Warszawa
ul. Zdrojowa 1, 16-300 Augustów

Newsletter

Dołącz do naszego NEWSLETTERA
Korzystaj z promocji i rabatów
nawet do 50%

Kliknij w link zawarty w wiadomości otrzymanej od nas, aby potwierdzić chęć zapisu na listę mailingową.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij