Ajurveda. - Hotel Warszawa SPA & Resort
Приезжай как гость
Выезжай как друг

Бронирование онлайн
10% дешевле

Бронирую on-line
Приглашаем принять участие в программе лоялности Больше
 5%
rabatu
DOŁĄCZ DO NEWSLETTERA I ZYSKAJ TERAZ
W ofercie Pokoje hotelowe i apartamenty
Więcej*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Hotel "Warszawa" Sp. z o.o., zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. z 2002r. Nr 101 poz. 926, ze zm.) oraz wyrażam zgodę na otrzymywanie od Hotel "Warszawa" Sp. z o.o. i partnerów informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, zgodnie z ustawą z dn. 18.07.2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.). Zgody mogą być odwołane w każdym czasie.

Ajurveda.

Jambira Pinda Sveda

300 PLN 85min

массаж с горячими марок заполнены с лимоном и кокосовым

Спроси у персонала СПА

Abhyanga

200 PLN 75

jest częścią tradycyjnego programu oczyszczającego i odmładzającego zwanego „Panchakarmą”. W trakcie tego masażu całe ciało jest intensywnie masowane dużą ilością oleju sezamowego, aby oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Rytmiczne i głęboko relaksujące ruchy mają za zadanie poruszyć zastałą energię i spowodować swobodny przepływ prany. Regularny masaż zapobiega przed negatywnym działaniem stresu, nerwowością, wyczerpaniem oraz przed zaburzeniami których przyczyną jest Vata w nierównowadze.

cena: 300zł/55min. wykonywany przez dwóch terapeutów (*na zapytanie)

Спроси у персонала СПА

Udvartana

250 PLN 75 min

specjalistyczny masaż pudrowy wykonywany unikalną mieszanką ziołową. Efektywnie wspomaga odchudzanie, redukuje cellulit, wygładza i nawilża skórę. Masaż ten szczególnie polecany jest przy cellulicie i skłonnościach do niego. Całe ciało posypywane jest ziołami  po wcześniejszym naoliwieniu ciała ciepłym olejem sezamowym a następnie głęboko masowane określonymi ruchami.
Cena 350zł/55min wykonywany przez dwóch terapeutów (*na zapytanie)

Спроси у персонала СПА

Shiro Abhyanga

120 PLN 25min

masaż skóry głowy, ciepłym olejem działa cudownie na włosy jednocześnie relaksując umysł i system nerwowy. Masaż olejem nawilża cebulki włosowe, usuwa zmęczenie umysłowe, myślenie staje się jasne i poprawia się koncentracja. Masaż głowy nie tylko uwalnia nagromadzony stres ale ma również zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Przynosi poczucie wewnętrznego spokoju. Regularny masaż głowy prowadzi do odnowy emocjonalnej, mentalnej i fizycznej.

Спроси у персонала СПА

stymulacja punktów marma przywraca harmonijny przepływ energii. Jest to terapia głęboko relaksująca, wspomaga leczenie bólów głowy, migreny, bezsenności, wycisza i równoważy energię. Masaż działa przeciwko napięciu, rozluźnia i uwalnia od stresu.
cena:180zł/55min *na zapytanie

Спроси у персонала СПА

kąpiel oka w maśle ghee. Jeden ze starożytnych zabiegów stosowany aby uwolnić napięcie nagromadzone w oku, odżywia układ nerwowy przez gałkę oczną , nadaje błysk w oku oraz wygładza zmarszczki.
cena 150zł/55min *na zapytanie

Спроси у персонала СПА

 rozgrzewający zabieg olejowy na kręgosłup, ciepły olej wlewany jest na ograniczony wałkiem z ciasta obszar pleców. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i przynosi natychmiastową ulgę pacjentom cierpiącym z powodu bólu, sztywności i stanów zapalnych dolnej części kręgosłupa. Zabieg kończy się masażem pleców.
cena 150zł/55min *na zapytanie

Спроси у персонала СПА

Zabieg olejowy na ucho. Zabieg ten stosuje się kiedy występuje nadmiar woskowiny  w uszach, swędzenie wewnątrz uszu, bóle głowy, ból karku i szczęki oraz przy chorobach powstałych w skutek nadmiaru doshy Vata. Poprawia słuch, nawilża ucho, redukuje swędzenie, dzwonienie i szum w uszach.
cena 80zł/25min *na zapytanie

Спроси у персонала СПА
Майские Выходные в Аугустове Майские Выходные в Аугустове
Майские Выходные в Аугустове

от 280PLN

СПА - выходные для двоих СПА - выходные для двоих
СПА - выходные для двоих

от 1 199PLN

Na Szlaku Green Velo Na Szlaku Green Velo
Na Szlaku Green Velo

от 255PLN

XXL выходные - 3 дня по цене 2 XXL выходные - 3 дня по цене 2
XXL выходные - 3 дня по цене 2

от 600PLN

Номера и апартаменты Номера и апартаменты
Номера и апартаменты

от 175PLN

Newsletter

Подпишитесь, чтобы получать информацию о наших предложениях со скидкой до 50%

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings.

OK, close